Druk na szkle

  • Szkło opti white z nadrukiem

Druk na szkle

Szkło zadrukowane jest kolorem CMYK i białym podkładem oraz podklejone folią, która dodatkowo zabezpiecza szkło w przypadku stłuczenia. W ten sposób przygotowane szkło można przyklejać do ścian przy pomocy kleju nieagresywnego, nie zawierającego środków żrących, np. klej LAKMA.

Do nadruku na szkle można wybrać dowolny wzór z naszej kolekcji z fototapet do kuchni i fototapet na wymiar, lub z banku zdjęć fotolia.pl. W cenie jest również zadruk zdjęciem, wcześniej pomoc w doborze odpowiedniego zdjęcia, prace graficzne z przygotowaniem zdjęcia do druku oraz przygotowanie wizualizacji. Maksymalna powierzchnia zadruku szkła to 310 x 210 cm.

Szkło opti white

W przypadku szkła z nadrukiem proponujemy szkło opti-white, czyli szkło białe nie zawierające związków żelaza, które powodują zielonkawy odcień. Różnicę między szkłem float i opti-white widać na zdjęciu.

Do zabudowy rekomendujemy szkło hartowane – o większej wytrzymałości mechanicznej i większej odporności na powierzchniową różnicę temperatur. Otrzymywane przez poddanie szkła zwykłego odpowiedniej obróbce termicznej polegającej na podgrzaniu do temperatury 680–720 °C i bardzo szybkim schłodzeniu sprężonym powietrzem (Temperatura obróbki termicznej+czas „pieczenia” oraz czas chłodzenia zależny jest od gatunku szkła) – co powoduje zmianę jego mikrostruktury – tworzy się bardzo regularna sieć drobnych kryształków krzemionki poprzedzielana niewielkimi domenami fazy amorficznej. Na skutek takiej wysoce krystalicznej struktury, przy rozbiciu szkło to rozpada się na małe kawałeczki o nieostrych krawędziach. Używane w budownictwie i do produkcji szyb samochodowych. Więcej informacji o szkle znajdziesz w Wikipedii.

Termin realizacji zamówień na szkle niehartowanym to 5-10 dni roboczych, na szkle hartowanym około 2-3 tygodnie.

Koszty wysyłki od 99 PLN – zależą od wielkości i wagi paneli i ustalane są indywidualnie do zamówienia. Szkło pakowane jest w drewniane skrzynie i w ten sposób wysyłane przez firmę kurierską. Koszt przesyłki wynosi 99 PLN jeśli długość skrzyni nie przekracza 190 cm, a jej waga nie jest większa niż 30 kg. Przesyłki niestandardowe, o zwiększonych gabarytach lub wadze, oraz takie, których jeden z boków przekracza 190cm długości wyceniane będą indywidualnie, a cena wysyłki waha się od 149.00 do 250.00 zł w zależności od wymiarów i wagi paczki.

Szkło hartowane można zadrukować dowolnym zdjęciem lub wzorem z naszej galerii zdjęć.

 


Kategorie